| BellaElla117 a întrebat:

Am 13 ani si vreau sa imi iau primul meu sutien! Am sanii destul de mari si bustiera deja nu ma mai ajuta plus ca se vede urat! Vreau sa port ca sa le dau sanilor mei o forma frumoasa!
Intrebari: de unde as putea sa imi cumpar un sutien micut de calitate?
Si la sport este recomandata o bustiera sau este ok si cu sutien?
Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| MissADEEL a răspuns:

Jolidon, au lenjerie bună. Caută pe cupe, A sau B, dacă zici că vrei unul micuț. Contează să nu te strângă și să nu se ridice peste sâni, altfel înseamnă că îți este mic.
Sutienul este incomod pentru cele mai multe fete/femei, așa că mai bine folosești o bustieră când ai activitate fizică intensă, dar și sutienul este ok. Rămâne la alegerea ta.