| SaraMelisa a întrebat:

Hei TPU am 15 anisori, 1.55 si 55 de kg. vreau si eu sa slabesc pana la vara...sad am solduri si picioarele grase, burtica nu big grin.,, ce pot sa fac? am citit multe chestii in legatura cu asta si am aflat ca nu trebuie sa mananc paine, prajeli, etc, etcbig grin. dar mai am inca o intrebare invat dimineata si vin acasa la ora 15:00 ce pot sa mamanca la scoala care sa nu ma afecteze?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CrissuCristina a răspuns:

NU pleca sa chiuli de la orele de sport nu manca mancare de fastfood sau grasimi si la scoala mananca un sandvis cu soia nu salam, nu branza.

| Fizy93 a răspuns:

Nu cred ca infometarea e ceva bun, cred ca trebuie sa mai faci si tu sport si sa te abtii de la grasimi. Daca zici ca nu ai burtica eu zic ca e de ajuns sa faci sport zilnic!

| HipHop4Life a răspuns:

Iti recomand sa faci fitness.
Funda?

| ana5792 a răspuns:

Nimic

| pink425 a răspuns:

Alergare. sa alergi 2-3 km pe zi in fiecare zi...si slabesti.si la scoala incearca sa mananci chestii de casa, fara cipsuri, sau ce lucruri prajite in fastfood... incearca sa mananci fructe multe!