| BloodyBlade a întrebat:

Fundita! Buna TPU! Vreau sa slabesc cat mai rapid! Am 1, 66 si 54, 5kg(am mai slabit 2, 5 kg)dar soldurile si picioarele mele sunt grase...stiti niste exercitii pentru solduri si picioare mai slabe? P.S.:nu mai mananc,paine,dulciuri, prajeli etc. cam de 1 si jumatate si alerg in fiecare zi(sau la 2 zile)Funda TPU!

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

N-ai cum sa dai fundita, asta se numeste cocarda.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaDAADA a răspuns:

Am sa iti zic una care la mina a functionat! Ai nevoie de folie transaparenta(de bucatarie) iti pui folie pe solduri si pe picioare si alergi sau faci ceva sa transăuri mult! Eu de la 28(LA PATALONI) AM AJUNS LA 26 in 3 saptamani! Nu exagerez!

| Fla98 a răspuns:

Incearca sa faci pilates..este un CD cu exercitii foarte eficiente si exercitiile normale pentru solduri...