| rainboww a întrebat:

Hei TPU sad am o cicatrice pe umar. stiti daca as putea scapa de ea? cum? fundoi :* msy

4 răspunsuri:
| lovem3 a răspuns:

Tocmai ti-am rasp la o intrebare anterioara despre crema cu extract de melc. ti-am spus ca si eu am de la herbagen si este foarte buna. o folosesc pentru cicatrici si am vazut ca in ultima perioada mi-au aparut mici vergeturi pe fese am folosit si rezultatele chiar se vad. ti-o recomand o gasesti la plafar si costa 37 de lei un flacon de 100 ml:*

| lovem3 a răspuns:

Tocmai ti-am raspuns la o intrebare anterioara despre crema cu extract de melc de la herbagen pe care o folosesc. este foarte buna pentru asta o si folosesc cicatrici si mai nou am vazut ca mi-au aparut mici firisoare pe fese (ca de vergeturi) am folosit si se vad rezultatele. o poti cumpara de la plafar costa 37 de lei un flacon de 100ml :*

scuze ca am trimis de 2 ori dar se blocase si nu imi aparuse ca afost trimis raspunsul

| danielaxyz a răspuns:

Crema cu extract de melc de la Herbagen(o gasesti la plafar)

| smile20000 a răspuns:

Nu poti doar daca faci operatie cred