| NoOne18 a întrebat:

Stiti cumva cum pot scapa de cicatrice?

12 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Crema cu extract de melc si unguent de galbenele

| Konata a răspuns:

Buna, sa stii ca cicatricele nu dispar, raman toata viata pe piele. Sunt niste semne care nu dispar, insa daca le ai pe fata ai putea sa le acoperi cu un pic de fond de ten, dar daca nu se vad, lasa-le asa. Eu de exemplu am o mica cicatrice pe barbie, pentru ca la 5 ani am cazut de pe bicicleta si mi-au pus 5 copci. Deci nu se vede mai deloc, insa se simte la atingere ca este ceva acolo.
Sper ca te-am ajutat. O zi frumoasa!

| NoOne18 explică:

Dar eu am o cicatrice pe barbie, am cazut sa despicat si sa cusut cu ata

| NoOne18 explică:

Si plus cand am cazut s-a facut o cicatrice pe langa buza

| NoOne18 explică:

Sper ca mor ajuta

| Marius1985 a răspuns:

Eu am scapat cu asta: http://track.derminax.ro/product/Derminax/?pid=123&uid=1419 Aveam acnee foarte rau, si am folosit produsul sa scap de ea, a si functionat, dar, pe langa asta, au disparut si cicatricile urate pe care le aveam ramase de la cosuri (am avut o acnee foarte severa). Initial l-am luat impotriva acneei, dar m-a ajutat foarte mult si dupa, pentru cicatrici. Bafta!

| Charmant a răspuns:

Cred ca poti scapa cu Alkachopa

| RoxanaStan00 a răspuns:

Am ramas cu multe cicatrici si dupa multe produse si remedii incercate singurul produs cu care am avut rezultatele dorite a fost un gel tratament natural pentru cicatrici de la Derma E. Pe mine m-a multumit foarte multe acest produs...iti recomand sa il cauti

| Doarefericireasiiubirea a răspuns:

Prin operatie...

| Ingerasul123 a răspuns:

Pai depinde cat de grava este

| Stormzit a răspuns:

S-ar putea cu o alifie de la farmacie, am uitat cum se cheama. Depinde si cat de mare este cicatricea ca si eu am incercat dar nu a mers. La mine lungime 7 cm cu latime 2 cm.