| anonima1010 a întrebat:

Am parul brunet si as vrea sa il mai descid la culoare, aveti idee cum (dar fara sa nl decolorez)? ma gandeam la nuantator(nu stiu blond sau o culoare deschisa pentru siguranta ca se va deschide) ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| TsSoFoOLiTa a răspuns:

Incearca cu : http://iheartcolorz.wordpress.com/......l-strici/. Bafta. :*.

1 răspuns:
| AndreeaBz a răspuns:

Cu nuantatorul nu ai nici o sansa, nu se vede big grin, de ce nu vrei sa te decolorezi si sa incerci o vopsea mai deschisa? altceva chiar nu stiuhee hee