| robertaaax a întrebat:

Hei, TPU! Am si eu nevoie de ajutorul vostruhappy. Peste fix o luna am banchetul absolventilor... Toate bune si frumoase, numai ca nu mi-am cumparat tot ce imi trebuie de imbracat. Adica: mi-am cumparat o fustita stil tutu, negru, care ajunge putin mai sus de genunchi. In sus mi-am luat un maieut, foarte frumusel, l-am ales pentru ca are volanase in partea de sus si imi mareste cat de cat decolteul, dar care, din pacate, e tot negru. Va rog frumos sa imi spuneti si mie cam ce pantofi as putea sa imi iau, sau cum pot sa accesorizez tinuta ca sa o mai inveselesc putin ( ma gandeam la o curea lata in talie, de aceeasi nuanta cu pantofii, etc ). Va rog daca puteti sa imi dati si magazinul in care pot gasi accesori, avand in vedere ca eu nu cumpar nimic de pe net. Daca aveti si poze, cu atat mai bine! Multu :*!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Looo a răspuns:

Ai putea asorta foarte bine o pereche de pantofi albi cu toc negru si o curea alba... mai poate fi si o gentuta finuta care se poate asorta cu cerceii, machiajul, etc.