| popescucarmen43 a întrebat:

Am si eu o suparare mare laughing fetelor mi-am comandat odata de la avon de la o reprezentanta niste mostre de parfum, si era un parfum atat de fain, dulceag cu un fel de miros asemanator cu tarta de visine foarte tare! Mi-a placut foarte foarte mult dar din pacate am uitat cum se numeste..ati avut parfum sau stiti cum se numeste? va rog mult sa=mi spuneti...Si am genele lungi dar sunt blege intr=un fel imi stau in jos ce rimel imi recomandati pentru arcuire?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu am unul foarte bun de la Rimmel London si extrem de ieftin pentru treaba buna pe care o face. E sub 15 lei, e unul negru cu capac portocaliu din gama scandal eyes sau asa ceva/
https://www.tjhughes.co.uk/rimmel-scandaleyes-extreme-black-p6481
Asta e, nu trebuie sa-l cumperi neaparat de aici, il gasesti si la noi, ti-am trimis numa sa vezi sa stii ce cauti. Eu cred ca o sa-l recumpar cand il termin. Am genele ca tine, lungi dar nu au volum si e ca si cum n-as avea. :))

| goldi a răspuns:

Eu cred că te referi la parfumul eve duet

| Patricia1996 a răspuns:

Eu cred ca te referi la parfumul Luke de la Avon. Incearca-l, eu il am si il iubescwinking.
Foloseste un ondulator de gene prima data si dupa da-te cu rimel. Pupicii.