| Kidd4Kiddutza a întrebat:

Am un "maieu" cu model asa in dungi alb negru, dar e prea larg de mine si nu as vrea sa il dau alcuiva. Ce pot face din el? Ceva de purtat desigur. Mai repet odata este maieu nu tricou ok? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum depinde si cat de larg. Daca iti place pot sa il porti cu ceva de genul http://www.stradivarius.com/......eau%2Btops in cazul in care se vede prea mult in parti.

6 răspunsuri:
| Vi003 a răspuns:

Ia-l prin casa sau fa-i un nod intr-o parte si poarta-l cu blugi. Il poti si stramta in parti, o croitoreasa ti-l poate transforma intr-un maiou fara bretele caruia sa-i aplici o floare mare si rosie intr-o parte. La strand cu tine!

| SimoFralala a răspuns:

Heii! Poti mixa elemente din garderoba ta cu acel maieu si niste accesorii. Incearca sa iei pe sub el un alt maieu simplu de culoare neagra. Doua maieuri suprapuse dau un aspect placut. Mai poti incerca sa-l prinzi intr-o parte, intr-un nod. Te pup!

| lalalapsfedr a răspuns:

Nu te ingrijora. Maieurile largi, sunt foarte la modă acum, dar daca tie nu iti plac, ai putea să-l coşi jos, sau sa il tai. Sau poti prinde in spate bretelele una de alta, si iasă super. sunt multe moduri. Sau ii poti face un nod intr-o parte jos, acum se poarte si il poti lua pe blugi, sau pantaloni scurti. Sunt foarte la moda tricourile de genu', mai ales largi. De obicei sunt foarte largi la mână, nu stiu dac aal tau este aşa. Funda?

| AnonimaD134 a răspuns:

Îl poţi da unei prietene (dacă e bun pentru ea) sau altei persoanewinking

| Carmen_Kamy_1999 a răspuns:

In primul rind pune o poza, trebuie sa vad ce maieu, cit e de lung sau cit de scurt sau cit de larg, dupa ce pui ma contactezi pe https://www.facebook.com/carmen.pruteanu.94,si dupa aia vad ce pot face

| Kidd4Kiddutza explică (pentru Carmen_Kamy_1999):

Da accept la Claudia si Atat