| Adyy5 a întrebat:

Ce brand de cosmetice imi recomandați? Am nevoie de produse(creme, balsam, șampon etc) pentru ten acneeic, par, corp de astea si nu stiu ce ar trebui sa iau.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru ten acneic încearcă gama Effaclar de la la roche possay dar cel mai bine mergi la dermatolog să-ți dea ceva și să-ți identifice cauza, de cele mai multe ori e internă și atunci degeaba folosești creme dacă nu tratezi în interior

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Avon. Nu lucrez pentru ei.

| Catrice a răspuns:

Cum să-ți spun eu acum...nici noi nu știm ca nu știm nimic.

Ten acneic...normal, gras, uscător.
Par uscat, normal, gras, vopsit, decolorat...
Piele sensibila, normala, uscata...

| Donsavas a răspuns:

Dacă ai matreata, foloseste seboderm cu 2% ketoconazol. Pentru ten acneeic, foloseste sapun cu sulf

| Paula2018 a răspuns:

La Roche Posay.

| Loveoff312 a răspuns:

Pentru acnee iti va recomanda o farmacista, pentru par este foarte bun Elseve si sampon si balsam, pentru corp gelul de dus exfoliant de la dove. Sper sa te ajute sunt foarte bune

| 123456789051anonim a răspuns:

Avon