| Anailyn a întrebat:

As vrea si eu sa stiu care sunt cele mai bune prod cosmetice pentru par (sampon, balsam, ulei de stralucire ) si pentru corp(geluri de dus, sapun, creme pentru corp etc). Imi place sa-mi rasfat corpul si sa folosesc produse cat mai bune. Un ajutor pentru raspunsurile voastre : am tenul si parul foarte gras si pielea ft fina si delicata. ofer funda:*

Răspuns Câştigător
| opium a răspuns:

Pentru par iti recomand Joico,Kerastase, Keune-sunt produse profesionale care intr-adevar isi fac treaba. Pe piata internationala exista o gama spaniola de ingrijire a parului TReSemme, se gaseste in supermarketuri si parfumerii si are produse la fel de calitative ca cele enumerate mai sus.Nu ai nevoie de multe produse,daca sunt de calitate, un sampon,un balsam si o masca sunt absolut suficiente pentru un par ingrijit si sanatos.
Pentru corp iti recomand L'Occitane(creme, uleiuri, unt de corp) si Lush(gel de dus solid). Pentru ten nu sunt in masura sa ma pronunt pentru ca doar un medic dermatolog care iti consulta tenul iti poate recomanda o anumita schema de ingrijire(un ten gras prespune mai multa atentie decat unul normal sau uscat).

| branco1304 a răspuns (pentru opium):

Salut opium, am citit raspunsul tau si nu am putut sa nu observ afirmatia ta.

Citez: '' Pe piata internationala exista o gama spaniola de ingrijire a parului TReSemme, se gaseste in supermarketuri si parfumerii si are produse la fel de calitative ca cele enumerate mai sus.''.

Imi poti spune si mie in ce magazine sau in ce supermarket-uri gasesc aceste produse TRESEMME?

Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Produsele Dove sunt, după părerea mea, cele mai bune.
Baftă!

| Anailyn explică:

Si trebuie sa specific ca placa de par o folosesc foarte rar, doar la ocazii, la fel si ondulatorul sau alte chestii care imi ard parul. Imi place foarte mult corpul si parulde natural si curat.