| TenshiNekoChan a întrebat:

Ce parere aveti despre stilul gothic [haine / accesorii /machiaj etc.]?
Stiti cumva de existenta unui magazin cu haine de acest gen in Romania? Daca DA, unde? Daca NU, ati dori deschiderea unui astfel de magazin?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Încearcă și pe www.bestial.ro.
Îmi place stilul gothic, și da, mi-ar plăcea să deschidă un astfel de magazin, ca să pot proba diferite articole vestimentare (pe internet nu ești sigur în privința mărimii).
Baftă!

2 răspunsuri:
| RINA2 a răspuns:

Exista in Bucuresti de astfel de magazine de unde pot spune ca imi achizitionez des haine, este chiar in spatele zonei unirii cand mergi spre Izvor, pe la ruinele acelea.Insa mai si mai si mai multe magazine nu ar strica deloc laughing.Cat despre parerea mea automat voi spune ca imi place,pe mine una ma caracterizeaza, iubesc muzica gothica, mi se pare ca e singura care imi spune ceva.mai sunt multe de spus dar nu stiu daca e cazul.pwpici:*:*:*:*

| TenshiNekoChan explică:

Ahh mor! Nu este drept! Caut ca disperata un astfel de magazin in Iasi. Am incercat pe internet dar marea majoritate a hainelor erau...ingrozitoare!