| JustLoveMee33 a întrebat:

Hei,TPU! Ce produs de la Avon recomandati pentru cosuri si puncte negre, nu pentru pete.de akelea nu am big grin, mersi!

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

De la Oriflame iti recomand crema de depigmentare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.
Pentru puncte negre recomand o cosmeticiana sau benzi speciale de la farmacie.
Pentru cosuri recomand Ivatherm Akne Syt 40-45 lei in farmacie. Da rezultate in 3-4 zile.

| ema1ih a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres (vezi ca scrie 1, 2, 3, ia-l pe primul) - cel putin pentru mine a mers. :)

| kim26 a răspuns:

Niciunul! nu sunt bune. mai rau iti fac,, foloseste de la Bioderma, sau altceva, dar nu AVON