| anonim_4396 a întrebat:

Salut fetelor! am nevoie de ajutor, vreau sa am un ten curat fara cosuri sa nu mai am puncte negre pe nas ce sa fac? produse de la Avon sau farmacie nu am incercat, nu stiu ce sa fac. voi ce imi recomandati? dar sa nu fie ceva din cumparat ca nu prea am incredere in produsele cosmetice, astept raspunsurile voastre mersi

9 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

REPREZENTANT VAND PRODUSE ORIFLAME

Oriflame vine luna de luna cu oferte tentante si produse noi. Daca doriti sa va bucurati de ele puteti comanda de la mine, trimitand e-mail pe ln_anamaria@yahoo.com, Tel: 0761140009. Catalogul curent e pe site, catalogul urmator il puteti vedea aici http://ro.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml.

| 이벨 a răspuns:

Eu zic sa incerci cu lamaie. Iti usuca tenul si incetul cu incetul iti dipar cosurile.

| Sev25 a răspuns:

Iti recomand setul de 3 produse Clearskin Professional de la AVON. Il poti vizualiza in brosura http://avon-s.blogspot.com/

| JESSARYA a răspuns:

Mergi frumusel la o farmacie veterinara si ii ceri unguentul mibazon.
Foarte multi adolescenti il folosesc si sunt multumiti de rezultat.
Dupa o perioada vei avea tenul fin, curat cred ca vei fi multumita.
Il aplici seara inainte de culcare si te stergi dimineata intai cu un prosoc curat apoi cu apa calda.Sau il poti aplica si ziua daca nu trebuie sa pleci nicaieri. Incearca nu ai ce pierde si nici nu e scump, e cam 5-6 lei.Repet farmacie VETERINARA.

| iolanda_4444 a răspuns:

Iti recomand cu cea mai mare incredereprodusele de la AvonDe punctele negre se poate scapa cu o masca buna si cu un exfoliant.
Dar inainte de toate ar trebui sa-mi spui ce varsta ai ca sa stiu exact ce sa-ti recomand.

Iolanda Grama
Senior Coordonator Avon

| Dieanuka a răspuns:

Eu iti recomand zinerit.adevarul e ca e cam scump vreo 30 de lei da` isi merita baniii.il aplici inainte sa te culci.nu e bine sa te dai ziua la caldura.soarele afecteaza nu stiu ce.sau daca ai f multe cosuri te poti duce la medicul de familie si iti da 2 monstre gratis.big grin

| anabela29 a răspuns:

Buna. Incearca si crema antiacnee combinata cu sapunul natural cu namol de la Marea Moarta. Se folosesc seara: lasi sa actioneze spuma sapunului pe fata 30 de secunde dupa care clatesti si aplici crema. Produsele le gasesti pe www.cristinnecosmetics.ro Sunt accesibile ca pret si sper dea si la tine rezultate in cel mai scurt timp.

| minraluca a răspuns:

Poti sa mergi la un salon, la cosmetica sa faci niste masti thinking

| madX a răspuns:

Buna!
Iti recomand produsele avon - gama Clearskin.