| Livy123 a întrebat:

Hei TPU.
Cum as putea sa-mi indrept parul fara placa sau feon?
Mentionez ca am parul foarte cret si des!
Dau funda happy

3 răspunsuri:
| qwerty101010 a răspuns:

Hei! Nu am auzit pana acum de o modalitate de indreptare a parului fara placa sau feon, dar este foarte posibil sa gasesti spray-uri sau samponuri speciale pentru indreptarea parului. Sper ca te-am ajutat! :*

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi aici http://ofashion.cabanova.com/indreapta-parul-usor.html
O sa fi multumita

Sper sa te ajute

| iStarry a răspuns:

Buna ^.^
Ar fi prea frumos daca s-ar putea nu-i asa?! laughing
Ai putea sa iti piepteni parul cu un pieptene cu dinti rari atunci cand este ud(asa o sa mai scapi de volumul natural).
Foloseste produse speciale pentru imblanzirea parului si nu uita de balsamul leave-in(te ajuta sa il mentii cat de cat drept daca tu ai parul cret).
Daca iti permiti, poti face tratamentul pentru indreptarea parului cu keratina(in jur de 500-600 de lei).
Poti sa-l faci sa para mai drept si din tunsoare, asa ca explica-i asta coafezei tale.
Bafta big hug