| Panteraa a întrebat:

Cum sunt benzile depilatoare pentru corp de la veet? Am au auzit pareri si pro si contra. Eu am folosit de la veet benzi faciale si pot spune ca am fost foarte multumita. As vrea sa incerc si pentru picioare. Care e pretul pentru o asemenea cutie, cate sunt inauntu si cam ce dimensiune au? Eu am si picioarele lungi laughing

2 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

De ce nu te duci la un salon, ce rost are sa te chinui singurica happy

| AnoukMarouk a răspuns:

Nu le recomand. Nu sunt pre lungi si nu smulge sa de mult par plus ca doare mult prea tare. Si nici nu se incalzesc prea usor cu mainile. Recomand un kit de la Farmec cu ulei de argan care iti da ceara intr-un aplicator roll on pe care il bagi la microunde sau pe aragaz si primesti si benzi cu care epilezi. E atat de simpolutru si rapid. Si raportul calitate pret e excelent.