| PovesteaVieţiiMele a întrebat:

Functioneaza dieta aceasta: http://www.retetelebucatarului.ro/......-multa-apa Raspuns rapid va rooog! Funda! :o3

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze ca nu am raspuns mai devreme. http://dietadukan.ro/regimul

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa incerci dieta Dukan. O matusa de-a mea a incercat-o si a slabit cam 35 kg. Dar nu stiu sigur in cat timp. In cateva luni.

| PovesteaVieţiiMele explică (pentru anonim_4396):

Ai putea sa imi dai un link cu dieta? puppy dog eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru PovesteaVieţiiMele):

Scuze ca nu am raspuns mai devreme. http://dietadukan.ro/regimul

Răspuns utilizator avertizat
| Jenniy a răspuns:

N-am tinut aceasta dieta, nu stiu daca chiar functioneaza. In schimb am tinut dieta Army care e asemanatoare si poti sa ti-o recomand deoarece chiar e buna big hug. Poate o incerci si tu, si eu o tin din nou de maine! Success:*.

| PovesteaVieţiiMele explică (pentru Jenniy):

O sa incerc, dar tu cate kg ai slabit cu dieta Army? big grin

| Jenniy a răspuns (pentru PovesteaVieţiiMele):

Cam 9 happy. Dar tu cate vrei sa slabesti?

| PovesteaVieţiiMele explică (pentru Jenniy):

Pai aproximativ 5-6 kg.As vrea mai mult dar momentan ma axez pe kg astea.Am inceput si cateva exercitii pentru abdomen, care sincer, m-au cam facut praf laughing.Dar tu ai facut si sport in timpul dietei?

| Jenniy a răspuns (pentru PovesteaVieţiiMele):

Pai am facut si sport, mergeam la fitness, dar doar in timpul liber, nu des. Gaseste-ti motivatia si nu te descuraja. Exercitiile pentru abdomen is f bune:*, cu siguranta vei avea rezultate. Cand vrei sa incepi dieta asta?

| PovesteaVieţiiMele explică (pentru Jenniy):

Dieta Army? Cred ca saptamana viitoare.De maine as vrea sa o incep din nou pe aceasta de 7 zile, ca am abandonat-o laughing

| Kittysness a răspuns (pentru Jenniy):

In cat timp ai slabit 9 kg cu dieta army?