| Masulica a întrebat:

Hei,TPU!,iar eu cu intrebarile mele pentru a avea o siluaeta frumoasa...
Acum tinetiva bine...
Am 1, 73 m si 79 kg, e groaznic chiar foarte groaznic
Am o luna la dispozitie pentru a slabi 16 kg, fiid ca e revelionul si planuiesc sa plec cu familia la mare si trebuie sa arat destul de bine dupa cum cred eu...
Va rog frumos sa imi raspundeti
Va pup:*:*:*

2 răspunsuri:
| ViatacuLouie a răspuns:

Mergi la un doctor sa iti recomande o dieta si fa-ti un abonament la sala, e tot ce iti pot spune...

| madalinagiulia a răspuns:

In primul rand regim, sala si multe fructe si legume. o sa reusesti.