| GF_Beatrice_2000 a întrebat:

Hei, TPU!^^
Imi doresc sa devin reprezentant. Nu ma pot decide unde. Oscilez intre avon si oriflame.Voi ce imi sugerati? si daca aveti si cateva sfaturi pentru inceputul acestei "mici afaceri". :*

Răspuns Câştigător
| Iuliana_Andreea_1996 a răspuns:

Buna, parerea mea este a opta pentru oriflame are produse de buna calitate! La Avon am inteles ca pe produse scrie doar data fabricatiei, si ca expira dupa 3 ani de la desigilarea lui...consider ca data expirarii e importanta ....deoarece parerea mea produsele cosmetice nu trebuie folosite mai mult de un an! Sunt multe oferte la Avon...dar mna e sa scape de produse! Acum cativa ani o prietena de a mea si.a cumparat de la avon o crema si i.a iesit bubite pe fata! In fine fiecare are opinia lui! Bafta happy

7 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Aleg Oriflame.

| Blackrose4 a răspuns:

Între Avon şi Oriflame, aş alege Oriflame. Sunt mai bune produsele.

| Apocalipsa22 a răspuns:

Incearca-le pe amandoua.

| o1cristina a răspuns:

Eu chiar le-am incercat pe amandoua si doar Oriflame merita efortul. Comisioane mai mari, produse de calitate, mai putine conditii, programe de bun venit si de loialitate cu cadouri, e super! Daca vrei, pot sa te ajut chiar eu. Acum este un program de bun venit foarte bun. La prima comanda de 150 de lei primesti 3 produse cadou, la a doua comanda un portofel, si la a treia o geanta.

| AnitaAny a răspuns:

Buna. Daca vrei poti sa te inscrii la acest link si ai avea de castigat https://ladys.ro/promo/1/AM3bU7ZH

| oblivion96 a răspuns:

Eu am fost reprezentant la Avon.Pentru Oriflame nu ma pot pronunta, dar la Avon iti spun sincer ca vei avea o multime de beneficii.Cauta pe avon.ro in zona reprezentantilor si vei vedea atat reducerile foarte mari de care vei beneficia, dar si cadourile ce le vei primi la comandare unei anumite sume(suma nu e deloc colosala) si pentru ca esti la inceput chiar beneficiezi de multe lucruri.Totul depinde de cata suma faci comanda.Eu te sfatuiesc sa te indrepti spre Avon.Preturile sunt si mai accesibile spre deosebire de Oriflame si sunt si mai multe produse. Vorbind impartial intra pe site-ul fiecarei firme si citeste despre reprezentanti si beneficiile lor.Iti urez mult succes.

| nicutaN a răspuns:

Buna! eu sunt reprezentant Ladys de ceva vreme si sunt multumita de produse si de comisioane. Daca vrei sa mi te alaturi acceseaza link-ul https://ladys.ro/promo/1/NN8DI41O si o sa te contactez eu. O zi buna! :*