| sandraviv a întrebat:

Imi puteti recomanda un fond de ten? Precizez ca am tenul gras.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Light ivory de la avon. Sau oriflame.

| UffleUFK a răspuns:

Http://www.one.ro/......i-12631928

Daca nu poti sa comanda de astfel de fonduri de ten costisitoare, iti recomand fondurile de ten de la "Miss Sporty" :*

| dia18 a răspuns:

Poti incerca crema cc de la emiplat dau fondul de ten de la avon este unul cu capac rosu si este in jur de 30 lei si chiar sunt f bune, le-am incercat si eu avand tenul gras, iti mai pot recomanda si o lotiune tonica tot de la avon cea albastra mi s-a parut cea mai buna
Funda?