| Izaa_Ÿzza_2000 a întrebat:

Hei, TPU! Imi spune si mie cum imi pot face bucle naturale? Fara placa sau ondulator, dar sa si tina. Am incercat de toatelaughing Nuu, nu s disperatalaughing Va rog frumos :X

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Cata vreme nu ai genetic bucle, nu putem vorbi despre ''bucle naturale''. Ele vor trebui create cu ajutor exterior. Ondulatorul e o solutie, bigudiurile sunt o solutie mai putin nociva pentru par.

| TeeaCup a răspuns:

Dupa baie, foloseste putina spuma si usuca putin parul, dar nu de tot si foloseste bigudiuri de spuma(betele acelea lungi, nu stiu daca au o denumire anume). Le pui de seara pana dimineata si gata.

| roxanaandreea a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=X0zKi3_Zurw
Eu folosesc metoda asta si chiar imi place. Succes!

| Izaa_Ÿzza_2000 explică (pentru roxanaandreea):

O sa incerc, mersi mult! :*

| roxanaandreea a răspuns (pentru Izaa_Ÿzza_2000):

Cu placere, sper sa-ti iasa!