| Andreea050597 a întrebat:

intrebarea aceasta este pentru fete. caut demult niste stickere de pus pe unghii si nu gasesc decat pe net. daca stiti unde pot gasi va rog sa ma ajutati. mersi

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar pe net mai gasesti, la cei care le au de ani buni si nu le-au vandut.
Nu mai foloseste nimeni hartie pe unghii, fiindca de ani buni au iesit gelurile, acrilicele si oja semi-temporara.

| AnastasiaK a răspuns:

Am vazut mai sus oja "semi-temporara" laughing E bine ca stie sa faca pe desteapta, dar vorbeste de oja "semi-temporara" laughing

Doar doua exemple pe care le stiu clar pentru ca de acolo imi cumpar eu produse pentru unghii: Melkior si Cupio. Am vazut tot felul de decoratiuni. Parca vazusem si intr-un dm, dar nu mai stiu sigur. Cel mai probabil se gasesc in majoritatea magazinelor cu produse pentru unghii.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Incearca la 1001cosmetice.ro.