| Classy a întrebat:

Intrebarea este adresata in special fetelor >:". Unde pot gasi lacuri de unghii in nuante de neon? Fosforescent? Le ador, insa nu le gasesc niciunde! Stiti vreun catalog din asta gen Avon in care le pot gasi? Multumesc mult de tot!

6 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Am vazut la magazinele Flormar. Sunt destul de raspandite si am vazut niste nuante dragute. Poti incerca acolo. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt chiar în catalogul de la Avon!

| hanzelik a răspuns:

In catalogul de la oriflame

| XxcorixX a răspuns:

Incearac revista ``Oriflame``, nu stiu daca mai au, dar intr-un timp aveau si alea straluceau in intuneric.12 lei costau sau mai putin. Daca nu gasesti, consulta revista Avon sau site-ul de unde poti comanda.Bafta la ales(sunt multe nuante)happy

| catalina_8256 a răspuns:

Le poti gasi la o firma speciala. Se numeste flormar`! De exemplu eu cand merg in Carrefour(Colentina) este un "magazin" Flormar si sunt sute de nuante si toate astea`! Cele de la Oriflame nu sunt foarte rezistente dar depinde si de pret! :* Sper ca te-am ajutat.