| EmaEmax a întrebat:

Maine merg la strand, si nu prea stiu cum sa-mi aranjez parul, nu vreau sa-mi fac un coc simplu, sau o coada impletita, vreau ceva mai special.

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ooo,ce eveniment tare este acesta! Orice coafura o sa-ti faci,o sa se ude si o sa aleaga praful de ea (la figurat vorbind!)! Dar poti sa-ti faci o coada spic, ca rezista la apa si arata si bine cand esti uda la par, nu arati ca o mata plouata!

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Nu prea vad rostul ca tot te vei baga in apa.

| EmaEmax explică:

Le multumesc celor care m-au ajutat si nu m-au criticat,poate ca si eu am gresit deoarece nu m-am exprimat corect, nu vreau o coafura extraordinara, vreau doar sa-mi prind parul intr-un mod dragut...n-am vrut sa par snoaba sau ceva de genu.ma rog.voi credeti ce vreti.multumesc oricum

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Fa-ti o coada impletita si apoi strange-o in coc :-> 2 in 1 laughing

| alexaalexandraa a răspuns:

Pai chiar simplu ar trebui sa fie, pentru ca din cate inteleg mergi la strand, ceva mai special merge la ocazii mai speciale!

| kkkmakafull a răspuns:

Nu are rost sa iti faci coafura mai''speciala'' pentru. ca tot te vei uda! asa ca TZAPA!laughing

| raluka99 a răspuns:

Poti sa-ti faci o coada impletita...(imparti firul de par in doua si apoi iei o bucata de ata de orice culoare si o impletesti nu stiu daca poti dar mult noroc)fundapuppy dog eyes

| Tsiitsix3 a răspuns:

Dnne.
nu intellegg. la ce iti trebuie o coafura de regina la strandlaughing
Thmn`ee... mai numai aveti ce intrebarii sa punetii?

Ce naiba intrii in apaaa.`laughing uu crezii ca sta coafuura aiia. Eventuall du-te la coafoorlaughing

| komadechips01 a răspuns:

Imi pare rau.si eu am aceeasi enigma astazi deci tu ma ajuti pe mine.si dDyx...nu e chiar asa!

| EmyJail999 a răspuns:

Hai ca tu esti deja proasta! De ce dracu il aranjezi daca tot te bagi in apa? si chiar daca nu te bagi tot ud va fi parul tau!