| zubby05 a întrebat:

O intrebare mai tampita :D colantii astia se pot purta la scoala? :)))) http://www.okazii.ro/......a115737406

10 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Depinde de,, atmosfera,, din clasa si de permisibilitatea profesorilor.Dar si de stilul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si o prietena de-a mea are si aproape toata scoala poarta happy fundA big grin

| LorenaAnca a răspuns:

Depinde de regulamentul scolii tale. Dar da, sunt ok.

| Bubuletu a răspuns:

Da, asa are si o colega de-a mea si nu e nici o problema. Doar daca nu ai niște profesori mai cu restricții, deși nu cred ca e vreo problema

| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Depinde de regulamentul scolii tale si de indulgenta profesorilor. Poti sa le testezi indulgenta mergand intr-o zi cu ei la scoala dar ai grija sa nu iei absente degeaba! happy Succes.

| RebekkaRebbe a răspuns:

Da..si eu am la fel

| Ayame17 a răspuns:

Depinde de cat de indulgenti sunt profesorii tai.

| assi a răspuns:

De ce sa nu poti? Sunt iei putin mai neobisnuit dar sunt superbi iar cu o bluzita neagra merge foarte binehappy

| 1AngryMan a răspuns:

Sincer,in ziua de azi poti mergi si fara colanti! YO! funda big grinlaughing

| ignatzel98 a răspuns:

Daca vrei sa pari sexy si provocatoare da daca nu nu... apropo daca ai profesori care nu le prea plac chestile provocatoare atunci zic ca sa nu incerci ca iese cu scandalhappy