| CerceiiVorbitori a întrebat:

Peste 2 saptamani am banchet si nu stiu cu ce-o sa ma imbrac. A-ti putea sa-mi dati niste modele de rochii dragute.
P.S.: nu sunt prea inalta
Va multumesc! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Daca esti scunda trebuie sa alegi un model vaporos sau un model mulat si scurta!

Iti recomand o rochie de genul.
http://www.asos.com/......oduct.aspx

Te prinde al naibii de bine+ vei parea mai inalta.
Te pune bine in evidenta daca esti slaba. Daca esti grasa poarta un modelator! Un corset.

+
o PERECHE DE PANTOFI COLORATI MERG BINE
http://www.asos.com/......oduct.aspx

Accesorii glam!
O bratara frumoasa sau mai multe, un ceas finut, cercei nu foarte mari. Colier nu!

Parul:
Bucle sau impletitura!

Un an bun

pa-pa

10 răspunsuri:
| CerceiiVorbitori explică (pentru Zatharra):

Is dragute >; d< dar preturile... :-s

| Zatharra a răspuns (pentru CerceiiVorbitori):

Eu ți-am dat doar modele ca să ai măcar o imagine în minte.Ți le poți cumpăra de pe net, din magazine sau faci comandă la un croitor.Trebuie să te orientezi spre prețurile cele mai convenabile.

Răspuns utilizator avertizat
| INCREDIBILus a răspuns:

Mai bine te-ai concentra pe examen:-(