| LoveMusic14 a întrebat:

Puteți sa imi recomandați si mie (cei care au incercat) niște pastile care ajuta la creșterea parului si a genelor, sprâncenelor de preferat sa il pot găsi la Plafar sau farmacie. Va pup!

3 răspunsuri:
| Syndre a răspuns:

Pentru păr, scalp și unghii sunt cele de la Ducray care pentru mine au funcționat foarte bine. Se pot găsi la farmacie.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Pentru cresterea parului, sunt la Oriflame pastile wellness care ajuta foarte mult. Pentru sprancene am folosit uleiul de ricin, ma gandesc ca va fi la fel de eficient pe gene cum a fost la sprancene. Bafta draga mea!

| andreeaxxl a răspuns:

Pentru cresterea parului iti recomand solutii sau sampoane.