| TheBoyFromVeniceBeach a întrebat:

site cineva cum pot sa imi fac parul cret... niste bucle frumoase, dar fara placa sau ondulator si fara bigudiuri sau impletituri. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| thewomaninwhite a răspuns:

Uite aici un site care cel putin pe mine m-a ajutathttp://www.youtube.com/watch?v=RAPHSAPshJE

2 răspunsuri:
| MihaelaMiikii a răspuns:

Bunahappy eu imi mai aduc amintee o chestiee cu creionullaughing iti pui o suvita de par pe creion(rasucesti pe par) si dai cu apawinking sper sa mearga happy placa, ondulatorul sunt bazalaughing

| CharlotteAnnélise a răspuns:

Te speli pe cap si apoi iti pui in par niste bucati de material, ti le rasucesti prin bucata de par aleasa iar apoi faci un nod faci asa la fiecare, iar apoi cand sunt gata iti usti parul dar nu desfaci si dupa ce e uscat complet, desfaci.

Succes :*
Funda?