| aolicaaaaa a întrebat:

Stie careva din voi unde pot gasi pantaloni scurti(putin grosi sau deloc), negri in PITESTI? am nevoieee!
Puteti sa imi artati si pozelaughing

5 răspunsuri:
| Ancutss30 a răspuns:

Poate gasesti la Zara,Pull and Bear,Fox,Bershka,Pimkie,Stradivarius, H&M, sigur gasesti pentru ca Pitesti e un oras destul de mare...rabdare sa ai.

| aolicaaaaa explică (pentru Ancutss30):

H&M, Bershka nu sunt in pitestilaughing)poate vor vi peste 2 anilaughing).dar mersilaughing

| Ancutss30 a răspuns:

Scuze:d Nu am stiut.

| aolicaaaaa explică (pentru Ancutss30):

As fi vrut eu sa fie ...cred ca stateam non-stop in Bershka...laughing