| denidemisa2 a întrebat:

Stiti daca solutiile cu petroleum de la Gerovital sunt bune pentru cresterea parului?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Prietena mea foloseste asa ceva de cateva luni si se vede diferenta.

| Loredana123 a răspuns:

Nu-ti recomand sunt toxice. Osa da-i bani pe prosti si o sa iti para rau. Pentru cresterea parului iti recomand uleiul de masline. Il aplici pe tot parul de la radacina pana la varf, stai 4 minute cu caplu in jos si dupa iti pui un prosop in cap si stai peste noapte asa. Dupa care te speli. Sper ca te-am ajutat.