| silvia_6803 a întrebat:

A folosit cineva solutia GEROVITAL PLANT TRATAMENT
LOTIUNE REGENERANTA CU PETROLEUM pentru ca vreau sa imi iau si as vrea sa stiu daca ajuta la cresterea parului?

Răspuns Câştigător
| Slow a răspuns:

Sora-mea a folosit. La cresterea parului nu a prea ajutat-o, in schimb nu ii mai cadea atat de mult. Pana la urma s-a lasat, pentru ca nu era foarte multumita.
Acum nu stiu ce sa zic. poate depinde de felul parului thinking

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți crește eficacitatea produsului adăugând și ulei de ricin.
Vârfurile se taie la 2-3 luni.
Pa, pa.

| Eff a răspuns:

Am incercat-o eu o singura data si dupa aia mi-a trecut pentru ca era groaznica. Miroase foarte rau si e asa lipicioasa. cah.
M-am spalat de 5 ori cu sampon ca sa mi-o scot din par.
Pentru binele tau, incearca altcevalaughing

| adriangabor92 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc aceasta solutie de vreun an si jumatate si e foarte ok.Insa inainte am luat revalid pastile mai bine de 6 luni si am mai folosit un spray numit Hairgrow in concentratie de 2%. Totul a fost recomandat de medic si a avut rezultate dar nu imediat ci in timp. Sper sa-ti fie de folos...

| oana_4630 a răspuns:

Nu te lua dupa vorbe eu si acum folosesc e foarte bun... ala care zicea ca i se lipeste nu stie ca trebuie sa stea putin cu samponul in cap ca sa i se duca laughing. te pup