| Andreea9595 a întrebat:

Hei, TPU! Stiti un site sau cineva care poate face sa apara doua persoane intr-o singura poza? Adica, spre exemplu: e o banca si sa apara aceeasi persoana pe banca, in ipostaze diferite fara sa fie taiata poza sau puse un perete intre cele doua poze. Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Yo21 a răspuns:

Poti folosi un program cu care sa decupezi acea persoana (pe contur) din alta poza si sa o pui in imagime. Foarte multa lume face acest lucru chiar si pentru iluzii optice. Si poti sa iei persoana din poze in ipostaze diferite. Poti folosi programe ca photoshop, pizzap sau altele. Sper ca te-am ajutat happy.