| XOXOhugs13 a întrebat:

Ceaaooo utilizatori TPU! Am si eu o intrebare vreau sa lipesc doua poze dar nu sa fac un colaj sa apara intr-o singura poza 2 persoane in care inainte era doar una... vreau daca ma poate ajuta cineva un link ceva dar poate stiti si vre unul care este free download big grin va roooog mult de tot! cel care imi da cel mai bun raspuns dau funda! PROMIT! ceeeaooo happy

2 răspunsuri:
| DjDOCALyN a răspuns:

Sall din cate am inteles crei sa faci un GIF? daca da descarca photo scape si gif animador il gasesti tu!winking

Întrebări recente