| atomick a întrebat:

Toti adolescentii intampina problema legendara : COSURILE :-&! Nu am foarte multe deoarece am o piele mixta happy. Dar in zona nasului ( care este "gras") imi apar, mai ales dupa menstruatie. Cum as putea sa mai reduc din ele?

Fundoi 100%+VOT Ms.

7 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Toți?

| ruxandra_1434 a răspuns:

Eu imi fac o masca cu miere si nu mai stiu ce de doua ori pe saptamana si nu mai am cosuri aproape de loc iar eu aveam multe cosuri pe tota fata.pentru detalii imi poti trimite un mesaj. FUNDA?

| LaMisto a răspuns:

Am mai scris intr-o postare.Incercati aloe vera.Trateaza cosurile si regenereaza pielea in acelasi timp.Cand incepi 'tratamentul : cu aceasta planta(frunzele) trebuie sa bei cel putin 1 litru de apa pe zihappy

| iulianh a răspuns:

Spala-te cu sapun antiacneic, dupa care fososeste o apa tonica speciala pentru tipul tau de ten, apoi da-te pe fata cu zineryt.

| alicelivia a răspuns:

Masca de argila o sa te ajute o gasesti la farmacie dar trebuie sa faci tu acasa cu apa scrie pe ea ai sa vezi sau daca nu o gasesti si la avon

| kity_9665 a răspuns:

Date cu nidroflor sau cu drojdie de bere

| LolOmg a răspuns:

Du-te la dermatolog! happy