| Iubareatzãã a întrebat:

Va rog sa nu radeti de mine! Ce pot sa fac ca sa imi stea urechile Mai Lipite de cap...Adica nu Asa ca de spiridus! Dau funda celui Mai bun raspuns! Scuzati-mi categoria dar e cea Mai vizualizata.

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Din pacate singura solutie e operatie. Din cate stiu eu nu e complicata, periculoasa sau scumpa, dar e totusi o operatie. Oricum daca esti minora nu iti face nimeni operatia pentru ca pana pe la 18-20 de ani urechile iti mai cresc. Pana atunci poti sa iti ascunzi defectul: iti lasi parul desfacut, sau il prinzi in asa fel incat sa fie ascunse, poti cordelute si nu porti cercei mari pentru ca iti accentueaza defectul. Si nu uita ca esti frumoasa asa cum esti si nimeni nu are dreptul sa rada de tine pentru felul in care arati! Cei care o fac nu merita sa te aiba in preajma!

| Iubareatzãã explică (pentru Oana92):

Mersi Oana! M-ai facut sa imi recapat increderea in mine! Dupa ce am citit raspunsurile am mers la oglinda si Acum Chiar mi se par ok... Iti raman datoare!

| Oana92 a răspuns (pentru Iubareatzãã):

Ma bucur!

8 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Bagi niste holzschuruburi in ele si le prinzi de cap ca din cuie sigur scapa tongue

| JustRoxanne a răspuns:

Cand esti acasa si nu te vede nimeni, poarta o cordeluta!

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Nu ai ce face cu ele. Lasa-le asa cum sunt, ai gasit pentru ce sa-ti faci griji. Las-o balta. Multa bafta!

| Iubareatzãã explică (pentru derpiiiiiiiina):

Nu e o problema pentru mine deoarece nu le am ca de "spiridus" doar ca mi-at fi placut Putin Mai Lipitor de cap happy

| danielcoman32 a răspuns:

Ar trebui sa le tii lipite cu plasture, sub caciula, multa vreme.cateva luni, poate un an

| dianamrrrrr a răspuns:

Se face o operatie pe cartilaj. stiu ca a facut o verisoara pentru ca era complexata. vorbeste cu ai tai si spune-le cat de tare te deranjeaza. stiu ca poate suna inspaimantator " operatie" dar e foarte simpla. nu e mare chestie.