| LoveMusic14 a întrebat:

Vreau sa imi fac micropigmentare fir cu fir la sprancene dar nu stiu unde si nu vreau sa dau nici foarte multi bani. Stiti un salon bun?

3 răspunsuri:
| apz a răspuns:

Dacă nu vrei să dai foarte mulți bani, nu te aștepta la rezultate minunate. Banul chiar face diferența. Uite aici : https://m.facebook.com/......rofile.php

Sigur va merita alegerea aceasta.

| AlinaDimi a răspuns:

Tehnica de micropigmentare sprancene corecteaza si pune in evidenta forma sprancenelor sau poate acoperi cicatricile, iar tehnica fir cu fir imita firul de par al acestora astfel incat rezultatul sa fie unul fidel si estetic.
Micropigmentare sprancene este o pigmentare de lunga durata, realizata cu pigmenti cosmetici medicali de cea mai buna calitate.

Intreaba de salon blooms din Bucuresti.