| yourgirl a întrebat:

vreau sa imi fac o coafura dar am nevoie de ajutorul vostru..deci parul mi-l indrept (cu placa) si in fata vreau sa fie cret ..cam asa ceva http://coafuri.info/coafuri-par-lung-2011/coafuri-par-lu ng-bucle/ (cu e la ea in fata :) deci, un tutorial mi-ar fi de ajutor. funda+vot ..merci

1 răspuns:
| XfashionX a răspuns:

Hey,ar fi mai bine sa ti indrepti tot parul,bine,bine,iar dupa aia sa ti lasi o suvita din fata si sa ti -o ondulezi, este foarte fain, crede ma m-a coafat o fata, bucla din fata sa nu fie ca blana oiilaughing sa fie un altfel de ondulat, daca ma intelegi.