| xoxopink a întrebat:

Vreau sa-mi fac o mica schimbare de look si nu am idei... M-am gandit sa ma tund. Am parul lung, onldulat si nu stiu ce frizura as putea sa incerc. Nu vreau sa iau din lungime, doar sa ii dau alt aspect. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poti sa-l filezi si sa-ti faci breton pe o parte. Bafta!

| xoxopink explică (pentru Elvina):

M-am tot tuns asa 2 ani la rand... vreau alta laughing Oricum, multumesc pentru raspuns!

| miamia1 a răspuns:

Fa-ti suvite cu albastru de metil sau violet de gentiana... Ai putea sa ti-l indrepti cu feonul si peria, cand ti-l usuci:). ar fi o schimbare, nu?:) http://www.youtube.com/watch?v=S9-4TDEuUCM&feature=related
Eu nu m-as tunde decat daca as avea varfurile arse. Altfel, exista multe alte moduri in care imi pot schimba stilul si aduce lucruri noi la infatisarea mea: de la machiaj, par, unghii, pana la outfit si... nu mai stiu=))