| membrugirl2010 a întrebat:

Heihappy. Voi avea balul bobocilor si mi-am cumparat o rochie mov inchis simpla, scurtuta si niste pantofi roz bombon cu toc si cu o fundita in mijloc. Credeti ca merge? K nu vreau sa fiu prea pitzzzihappylaughing.

Răspuns Câştigător
| Messyhair a răspuns:

Sincer, nu prea merge.
Ori iti iei rochie neagra, ori niste pantofi negri/nude.

Si daca te vei imbraca asa vei arata ca o pitzi (scuze, dar asta e adevarul ) pentru ca doar ele poarta roz bonbon si mai ales in combinatie cu o alta culoare la fel de electrica.

Schimba ori rochia ori pantofii.Si sincer unde ti-a fost capul cand ti-ai luat ambele lucruri? Nu stiai ca nu o sa vina bine impreuna?

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai daca is simple merg

| alexandra_8659 a răspuns:

Merg, pentru ca ambele sunt culori deschise, calde, dulci si...trebuie sa mai fim si nonconformiste cateodata, nu?happy

| Samy48 a răspuns:

Mie nu prea imi plac pantofi laughing daca as fi in locul tau as lua un plic negru si niste pantofi tot negri big grin

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Nu e stilu meu deci nu pot sa zic nimic laughing chatterbox

| virtuallove a răspuns:

Nuuuhappy mai bine iti iei niste pantofi negri, gri sau crembig grin

| adelinee a răspuns:

E ok si asa... dar nu stiu mai bine ti.ai lua niste pantofi negrii simpli sauuu gri. un gri un pic metalizat. app de undee ti.ai luat rochia?batting eyelashes ca si eu am balul bobocilor si nu prea am gasit rochii frumoase pe nicaieri (asta daca esti din buc)

| xXGumiTsAXx a răspuns:

Nu prea... Ia-ti niste pantofi crem, albi sau negri, si ia-ti o gentuta-plic neagra sau alba.