| IuliaMaria1996 a întrebat:

Hei. voi ce creme sau tratamente folositi pentru acnee? :-s

4 răspunsuri:
| igrec005 a răspuns:

Eu de 3-4 luni folosesc sapun cu sulf si sunt extrem de multumita, am renuntat la cartofii prajiti, la paine cat de cat, la ciocolata nu pot e prea buna, si mentionez ca folosesc fond de ten giordani, care si el imi usuca cosurile. Sapunul chiar ti-l recomand, mie imi mai ies cosuri numai la menstruatie si asa, 3-4 maxim.

| Maryna78 a răspuns:

Du-te la farmacie si cumpara-ti crema Skinoren. E foarte buna. Cel putin pe mine m-a ajutat foarte mult si sunt multumita de ea. Sau poti sa iti cumperi Zynerit l-am incercat si e destul de bun pe acesta trebuie sa il prepari tu acasa dar te ajuta ce scrie pe ambalaj.

| salbaticuu a răspuns:

Cel mai bine e sa faci un tratament cu botirus si o sa vezi schimbari majore sau poate chiar o sa iti placa.

| andra1123 a răspuns:

Zynerit e destul de bun insa cel mai bine e sa intrebi un dermatolog.el cu siguranta va stii ce ti trebuie.in plus nu stiu cat de grava e situatia ta si daca cremele obisnuite isi fac efectul la tine