| NameName a întrebat:

Folositi creme pentru fata? Daca da, care?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu ti-as recomanda la varsta ta sa folosesti creme de fata decat daca mergi la plaja una usoara cu musetel si factor de protectie.

| tuGatita a răspuns:

Incearca de la elmiplant. sunt cele mai bune. si dove e buna dar daca ai numai 13 ani nu stiu ce sa zic...

| PetreConstanta a răspuns:

Nu pune crema pe fata la varsta asta Te pup

| justifyme a răspuns:

Folosesc doar seara :
demachiantul Doina e super eficient si catifeleaza pialea de la prima folosire
pa pa :*

| Dee0tzaA a răspuns:

Dupa parerea mea esti prea tanara sa folosesti creme...stai linistita ca o sa ai timp sa te dai cu ele de o sa te saturi. Daca chiar vrei sa incepi de pe acum sa folosesti crema te sfatuiesc sa te dai cu Nivea, e cea mai buna pentru toate varsteletongue
sper ca te-am ajutattongue!

| Cita a răspuns:

Crema de galbenele, iti lumineaza chipul si iti dispar repede cosurile happy
eu am 12 ani si merita incercata

| Adicteddd a răspuns:

Buna,da folosesc si am 14-15 ani si eu ti le recomand deoarece iti curata fata ca sa nu te culci cu ea murdara si sunt bune daca ai cosuri deoarece ele le estompeaza si iti dispar dar este necesat sa nu iti pui mainile murdare pe fata, mai bine deloc si uite ce folosesc eu imainte de culcare si dimineata cand ma trezesc ma dau cu o crema crema exfolianta pentru imi curata tenul si ma mai dau si cu o crema pentru hidratarea tenului si apropo daca vrei sa iti iei sa iti ia de pe BIOTEN sunt foarte bune si nu o sa regreti in plus o sa fi uimita e catifelat o sa ai tenul si frumos
P.S. daca iti iei cremele sa te dai in fiecare seara si dimineata

| facetoface0123 a răspuns:

La 13 ani deja ar trebui sa ai tenul fin, mai frumos... la 30 de ani nu o sa mai ai ce creme sa folosestioh go on laughing)

| danutza_1417 a răspuns:

Cel mai bine e să mergi la farmacie şi îţi va recomanda farmacista o cremă în funcţie de vârsta pe care o ai şi tipul de ten.