| NSHFY a întrebat:

Hei :* Vreau sa imi fac parul cret dar neaparat de la radacina,ca sa para cat mai natural, dar fara aparate sau bigudiuri.Chestii peste noapte, nu stiu..cine imi poate da niste metode sau tutoriale? big grin Dau funda :*

4 răspunsuri:
| Imstrong a răspuns:

Pai eu la banchet am luat niste carpe si mi-am ridicat parul cu ele.
Sau mai concret poti sa faci ca in videoclipul din linkhttp://www.eva.ro/.......html,iasa 100%, daca iti faci codite nu o sa-ti iasa asa de bine, stiu din propria experienta.Bafta! Si fundita :D te rog.

| NSHFY explică (pentru Imstrong):

Link-ul nu merge.

| IngerasulMicutz a răspuns:

Fa-ti codite impletite si dormi cu ele, dupa ce le-ai desfacut da-ti cu spuma! Pupi Pa!

| painkilleeer a răspuns:

Eu am folosit metoda ziarelor si functioneaza de fiecare data. Pui suvita uda de par in ziar si ridici pana sus si rasucesti sa nu cada, apoi dupa ce termini, pune-ti o caciula ca sa nu se desfaca.Succes!