| Mariii1 a întrebat:

Hei, vreau sa imi pun gene false, doar ca imi e putin ciudat sa le aplic. Ma ajutati cu sfaturi, instructiuni. Pupici

2 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

Sunt sigur ca nu ai nevoie de gene false happy

| PiersicutaCoral123 a răspuns:

Buna happy Eu mi-am luat gene false si nici nu le-am purtat. De ce? Ochii mei sunt cam micuti iar genele false sunt cam lungi si mda... exista cu lipici si fara lipici (eu aveam fara lipici, care erau pe ele aplicat deja) dar tot nu mergea, dar cred ca daca iti iei cu lipici nu cred ca nu prea ar fi bune pentru gene, iar eu te sfatuiesc sa nu iti risipesti banii. happy Funda?