| adela1995 a întrebat:

Hei,ziua surorii mele este peste 2 saptamani.Implineste 17 ani. ce sugerati sa ii cumpar? nu am nicio idee

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Ceva sweet de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/lantisor-cu-masca-de-carnaval-6379556 sau un tricou cu un text haios.

5 răspunsuri:
| Tzukushi a răspuns:

Niste cercelusi din argint

te atept pe siteul meu de frumusete

www.sfaturilemariei.com

| lollipops a răspuns:

Role.

| Astella a răspuns:

Tu o cunosti foarte bine si fetelor in jur de 17 ani,pai ele adora mai mult accesoriile,cosmeticele. Poti sa ii iei un parfum,dar vezi cum ii place,mai dulce sau mai fresh si o esarfa din asta la moda,vezi ce culoare ii place sau o gentuta draguta, un colier dragut sau cercei sau bratari, depinde si de ce poarta ea mai des.Te descurci, conteaza atentia pe care tu ii oferi, si un lucru mic poate aduce o bucurie mare.

| miticleo a răspuns:

Un parfum sau ceva haine