| livixd a întrebat:

Heii all am o nunta pe 5 iulie si vreau sa imi cumpar o rochita si nu stiu ce model sa aleg sa fie eleganta. imi dati si mie va rog niste site-uri de rochii dar sa nu fie exagerat de scumpe cam intre 50-250 lei.

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pe coloana din stânga, ai categoriile (rochițe de ocazie, de seară, de cocktail, pentru petrecerea de nuntă etc), se pot alege după forma corpului, mărime, preț, după materialul dorit etc
http://www.lightinthebox.com/......ciale_2048

| livixd explică:

Iubita scria acolo ' am o nunta ' inseamna ca merg la nunta nu ca fac eu nunta! e nunta unei vecine si nu stiu ce rochita sa imi cumpar mai eleganta. si de aia intrebam

| floresdemayo a răspuns (pentru livixd):

Acum, ai de unde alege. Aproape toate sunt modele frumoase.