| AlleSss a întrebat:

Heii!
Aş vrea să'mi fac "şuviţe" laughing. mă rog. Ca acelea cu creioane cerate. Ce metode mai ştiţi?
P.S:Nu permanente.
Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| KatyyLWA a răspuns:

Poti lua violet degentian[nu stiu daca am scris corect], albastru sau verde, etc. din cate stiu eu de la farmacie. tine cateva zile. Poti incerca si spray.

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca nuantator sau violet de gentiana si albastu de metil.

| mona a răspuns:

Exista spray pentru colorare si e mult mai usor de utilizat

| oOSaritaOo a răspuns:

Există sprayuri care se iau la spălare, dar dacă le foloseşti, spală-te pe cap înainte de a dormi pentru că îţi vei murdări perina.

| LolaLollita a răspuns:

Cu nuantatoare happy

| FadetoBlack a răspuns:

Albastru de metil ( albastru )
Foxina ( Roşu )
Violet de geniţiană ( Mov )
Iar în rest, sunt şampoane sau spray-uri.

| teolove a răspuns:

Am incercat cu sampon care vopseste parul si dupa un timp mi s-a dus oricum am fost multumita de el. Apoi alta metoda este cea cu sucul la plic gasesti pe youtube tutoriale. Sper ca te-am ajutat.

| ღflorinaღ a răspuns:

Sunt la farmacii...intreaba! este un praf, sunt multe culori, si pui apa o incalzesti, pui plicul inainte si iti bagi suvita respectiva in acea apa..stergi incet cu un servetel (INCET) si gata.Aceasta dispare dupa prima spalare.
Poti incerca si spayurile, au o durata mai indelungata.
Am nou fericit! Si sper ca te-am ajutat!

| deea37 a răspuns:

Exista spray-uri speciale (se gasesc in magazine).