| GameOverBitch a întrebat:

As vrea sa-mi fac un piercing industrial (in ureche) si as vreau sa stiu daca trebuie sa ai o anumita varsta pentru a ti-l face.

Răspuns Câştigător
| Miire a răspuns:

Nu trebuie sa ai o anumita varsta oh go on. Am o prietena de 13 ani care are piercing industrial si nu-i zice nimeni nimic happy. Sa-l dai jos cand esti la scoala :*. Funda? :o

4 răspunsuri:
| 준섭 a răspuns:

Eu mi-am facut la 15 ani, singura, inca il mai am ^_^.

| reduceri a răspuns:

Daca mergi cu parintii la salon sau ti-l faci singur nu trebuie sa ai o anumita varsta.

| adrian3333 a răspuns:

Trebuie sa ai o anumita virsta

| ODaya a răspuns:

Trebuie sa ai o anumita varsta! Sa ai macar 15 ani. Si trebuie sa mergi cu buletin, din cate stiu eu!