| PinkkkHeartss a întrebat:

Heii.as vrea sa stiu si eu un lucru. ce se poarta mai mult? uggs sau botinele? Heeelp.

14 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Se poartă UGG, dar nu trebuie neapărat să fi în pas cu moda. Dacă se poartă rochie scurtă iarna (fără dres) trebuie s-o porți? Trebuie să porți ce-ți place ție! Fă-ți tu singură moda pentru iarnă.

| AndrogynBeauty a răspuns:

Răspunsul este simplu: botinele. În special cele bej-nude, dar nu asta-i problema. Important e să fie botine, tocul poate să fie huuuuge sau nu, poate să fie wedges.

| AndrogynBeauty a răspuns:

Simplu: botinele. Se poartă toate tipurile de botine, cu mare accent pe cele bej-nude. De fapt, e şi normal, dacă te uiţi la culorile vestimentaţiei pentru această toamnă. Dar sigur, poţi purta foarte bine si botine în alte culori. Şi se poartă iar wedges-urile (de fapt, e o tendinţă care tot revine dar n-are forţa de a se impune total).

| unknown a răspuns:

Conteaza cu ce te simti tu mai bine, dar daca vrei o tinuta mai eleganta poti alege niste botine cu toc. Daca botinele sunt fara toc sunt cam acelasi lucru cu Ugg-urile, depinde si de preferinte.

| chels95 a răspuns:

Uggs am vazut la multa lume dar un lucru e clar: nu mai sunt la moda. Deci raspunsul e botinele.

| Andrux a răspuns:

Amandoua se poarta sezonul asta.Debinde ce iti place tie.pe care le poti asorta mai bine.Care ti se potrivesc.De exemplu pentru un look de scoala sunt mai potrivite uggurile.Botinele sunt mai serioase...Si mie una imi aduc aminte de un stil mai elegenat.

Muult succes! Funda?

| Bianka a răspuns:

Uggs. dar daca ma gandesc mai bine, ambele se poarta destul de multlaughing

| kikivero a răspuns:

Depinde de care iti plac... si care iti stau bine. acum este adevarat ca se poarta mai mult botinele dar trebuie sa te si simti bine

| Debbiee a răspuns:

UGG clarwinking
Crede-ma sunt cele mai cautate cizmewinking
Cu placereee.:*:*

| anna_8174 a răspuns:

Ambele sunt pitzy stuff big grin

| Alexandra_2603 a răspuns:

Buna Denise. Se poasta si uggs si botinele, dar botinele sunt mai chic, deci as merge pe varianta astahappy

| diana_7644 a răspuns:

Ce iti place tie happy