| PinkkkHeartss a întrebat:

As vrea sa stiu daca se mai poarta uggs? stiu ca sau purtat dar vreau sa stiu daca se mai poarta.ma puteti ajuta? Va rog

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Da se mai poarta

| AndrogynBeauty a răspuns:

Se poartă orice ai chef şi-ţi vine bine. Acum, referitor la UGG, sunt oarecum în umbră, în sensul că nu mai sunt în tendinţe, s-au schimbat lucrurile, se poartă alt gen de încălţăminte. Deci nu se mai poartă, cel puţin asta spun designer-ii. Aaa, că încă-i mai poartă lumea, asta-i altă treabă...

| Emena a răspuns:

Da, se mai poarta

| llllllllllll a răspuns:

Da, am vazut la multe fete. Inca se poarta love struck
te pup

| Acadela a răspuns:

Dar sunt foarte la moda chiar daca au aparut anul trecut.happy
Ti le poti achizitiona de la Leonardo(daca ai in oras).happy
Pupici.:*