| ginutza12 a întrebat:

Heii!
As vrea si eu niste idei de tinute pentru Craciun...o sa il vad acasa la o prietena si alti prieteni deci nu vreau ceva sofisticat, eu ma gandeam la o pereche de colanti si un pulover sub fund dar nu prea stiu. Vreau si tinute de la voi.

3 răspunsuri:
| dodo222 a răspuns:

Da colanti si un pulover mai lung si largut este o idee sau o rochita rosie pentru ca tot este Craciunul, merg chiar si o pereche de blugi sau pantaloni negri si o bluzita frumoasa sau cu un sacou, pantaloni si o camasa si pe deasupra un colier dragut
https://www.google.ro/......ps?/search